сайт Івана Колісника
НОВИНИ, ПОДІЇ
29-01-2012    2012-01-29 20:41:11
"Різдвяний птах" зустрічатиме весну
 

Надія Резніченко
"Цілунок", теракота, ангоби, полива


 На цілих два місяці розтяглося своєрідне Різдвяне привітання від подружжя: кераміста Надії Резніченко та скульптора Віталія Дахівника. Як на наші краї й звичаї нічого нелогічного в цьому нема. Бо ж де ще новоріччя асоціюється з летом птаха, оспіваному знаменитим „Щедрик, щедрик, щедрівочка! Прилетіла ластівочка!” А ще з теплом і затишком родинної оселі. У це тепло можна із задоволенням пірнути, відвідавши Черкаський художній музей. І особливо в ці дні, коли зима таки бере своє тріскучими морозами та щедрими сніговими заметами.

Дивовижна і рідкісна гармонія панує в житті цієї родини двох різних, але однаково щедро обдарованих та самобутніх художників. Взаємо доповнення та взаємо підсилення творчої енергетики, дуже органічна поліфонія самостійних творчих голосів. 

Віталій Дахівник дещо більше відомий шанувальниками мистецтва, але, не зважаючи на дещо довший перелік творчих здобутків, більше число виставок, членство в Національній Спілці Художників України – він не вважає себе творчим лідером родини. За словами Надії Резніченко, саме чоловік спонукав її повернутися до активної мистецької 

Надія Резніченко, 
"Евро-2012", Теракота,ангоби, поливи

творчості, тільки-но почали спинатися на ноги двоє діточок. Синок і донечка також пробують підпорядкувати собі глину і, цілком можливо, що невдовзі мистецька родина представлятиме себе в 4-х особах і у 8 рук. А поки що до уваги глядачів чудове поєднання традиційних матеріалів і дуже сучасних пластичних форм, широченний діапазон тематики – від вічних тем на біблійні сюжети, до відгуку на „Євро-2012”, дивовижно світлі й теплі втілення сюжетів українських народних пісень, казок та приказок, це – інтер’єрні роботи, пластичні мініатюри і мала паркова скульптура (немає сумнівів у здатності митців творити і значно монументальніших розмірах, обмеження  тут зовсім не мистецького походження), навіть дитячі іграшки.

Але читати про мистецтво – справа невдячна, лише трохи ліпша ідея – роздивлятися фото. У черкащан та гостей міста є чудова нагода побачити все на власні очі, зігрітися у хвилях творчого польоту „Різдвяного птаха”.

Віталій Дахівник "Україна - космічна даржава", тонований гіпс

Надія Резніченко "Шевченкіада", теракота, поливи

Віталій Дахівник "Мета буття", тонований гіпс

Надія Резніченко "У нього сини як качани", теракота, поливи

Віталій Дахівник "Журавка, що молиться", теракота, поливи

Надія Резніченко "Чумацький шлях", дитяча іграшка, теракота

 

Сайт nashekolo.org.ua

       

абрикоси, апельсини, вечір, горобина, дерева, діти, жовтий, залізниця, зелений, зима, кава, квіти, коти, краєвид, крокуси, лелеки, люди, мандарини, місто, молоко, морква, натюрморт, немовлята, овочі, осінь, пейзаж, персики, пиво, підвіконня, полуниці, портрет, природа, птахи, ранок, риба, рисунок, синій, соняшники, спокій, троянди, фіолетовий, фрукти, хліб, церква, червоний, Черкаси, яблука, ягоди

НОВИНИ, ПОДІЇ

23 жовтня 2015
«КРАПЛИНИ З НАМИСТА». Благодійна виставка-продаж Євгенії Васильченко. Відкрилася 20 жовтня 2015.


21 жовтня 2015
Виставка до Дня художника 2015. Відкрилася 8 жовня.


01 листопада 2014
Виставка Євгенії Васильченко "Нерамкова графіка"


21 липня 2013
25 липня - 20 серпня - Персональна виставка живопису Івана Колісника в Черкаському художньому музеї


04 листопада 2012
8 листопада - 11 грудня - Виставка живопису Івана Колісника в Черкаському художньому музеї


29 січня 2012
«Василь Євич . Пісня на полотні» – теленарис про життя і творчість черкаського художника презентований у Черкаській обласній науковій бібліотеці ім.. Т.Ш.Шевченка і невдовзі вийде на телеекрани Черкащини. Дивіться фрагмент фільму.

"Різдвяний птах" зустрічатиме весну – у Черкаському художньому музеї виставка творів подружжя Надії Резніченко та Віталія Дахівника.

18 вересня 2011
Твори Сергія Шишка у Черкаському художньому музеї. Експозиція, що складається з 35 полотен майстра, є продовженням співпраці музею з Дирекцією художніх виставок Міністерства культури України.


           

Веб-розробка