сайт Івана Колісника
НОВИНИ, ПОДІЇ
29-01-2012    2012-01-29 20:52:07
«Василь Євич . Пісня на полотні»

«Василь Євич . Пісня на полотні» – теленарис про життя і творчість черкаського художника презентований у Черкаській обласній науковій бібліотеці ім.. Т.Ш.Шевченка і невдовзі вийде на телеекрани Черкащини.

Стрічка знята досвідченою телегрупою Обласної Телерадіокомпанії „Рось”, очолюваною відомою черкаською журналісткою Катериною Таран. Нова її та її колег Олександра Тарана та Олександра Підгаєвського робота присвячена одному з найцікавіших художників Черкащини Василеві Євичу (1932-1996) - настільки самобутньому, наскільки й мало пошанованому.

Презентація теленарису, свіжо змонтованого, ще без титрів, зібрала до зали Черкаської обласної наукової бібліотеки ім.Т.Г.Шевченка, зібрала разом і тих, хто особисто навіть дуже близько знав Василя Євича – колег по творчості – заслужених художників України Віктора Клименка, Івана Бондаря, Миколу Теліженка, друзів, серед яких відома поетеса Людмила Тараненко, просто шанувальників мистецтва, знайомих із творчістю художника, і тих, для кого він став відкриттям.„Пісня на полотні”
- не випадкова образність в назві фільму. Вираз  запозичений з відгуку однієї з відвідувачок виставки робіт художника, що відбулася ще у 80-х роках. Адже темами його полотен безліч разів ставали сюжети українських народних пісень. І важко згадати бодай коось із художників, кому б вдалося так, як Василеві Євичу, змалювати пісню. Та й навіть там, де немає впізнаваного пісенного сюжету, часто присутня емоція, що викликає до пам’яті ту чи іншу мелодію.

Фільм, як і остання велика виставка робіт майстра 2010 року, відбувся завдяки допомозі представника родини Євичів , відомого підприємця, депутата Черкаської обласної ради Петра Євича

Робота «Василь Євич. Пісня на полотні» – черговий успіх черкаських телевізійників, і залишається приєднатися до думки Миколи Теліженка про доцільність перекладу таких фільмів англійською мовою, аби про Черкащину та її митців могли довідатися  в далеких країнах.

Сайт nashekolo.org.ua 

       

абрикоси, апельсини, вечір, горобина, дерева, діти, жовтий, залізниця, зелений, зима, кава, квіти, коти, краєвид, крокуси, лелеки, люди, мандарини, місто, молоко, морква, натюрморт, немовлята, овочі, осінь, пейзаж, персики, пиво, підвіконня, полуниці, портрет, природа, птахи, ранок, риба, рисунок, синій, соняшники, спокій, троянди, фіолетовий, фрукти, хліб, церква, червоний, Черкаси, яблука, ягоди

НОВИНИ, ПОДІЇ

23 жовтня 2015
«КРАПЛИНИ З НАМИСТА». Благодійна виставка-продаж Євгенії Васильченко. Відкрилася 20 жовтня 2015.


21 жовтня 2015
Виставка до Дня художника 2015. Відкрилася 8 жовня.


01 листопада 2014
Виставка Євгенії Васильченко "Нерамкова графіка"


21 липня 2013
25 липня - 20 серпня - Персональна виставка живопису Івана Колісника в Черкаському художньому музеї


04 листопада 2012
8 листопада - 11 грудня - Виставка живопису Івана Колісника в Черкаському художньому музеї


29 січня 2012
«Василь Євич . Пісня на полотні» – теленарис про життя і творчість черкаського художника презентований у Черкаській обласній науковій бібліотеці ім.. Т.Ш.Шевченка і невдовзі вийде на телеекрани Черкащини. Дивіться фрагмент фільму.

"Різдвяний птах" зустрічатиме весну – у Черкаському художньому музеї виставка творів подружжя Надії Резніченко та Віталія Дахівника.

18 вересня 2011
Твори Сергія Шишка у Черкаському художньому музеї. Експозиція, що складається з 35 полотен майстра, є продовженням співпраці музею з Дирекцією художніх виставок Міністерства культури України.


           

Веб-розробка