portable version || overview of templates || year calendars || quarter calendars || month calendars || contact 
Поділитись

Автономну версію OK-calendar можна завантажиту тут. БЕЗКОШТОВНО.
Програма працює на OS Windows/XP/Vista/Win7/

Всього завантажень: 111

Нижче подана коротка довідка про роботу з програмою.

 Рис. 1. Запуск програми.

Після запуску програми, бачимо заставку з поясненням про початок роботи. Отже, тиснемо кнопку меню "Шаблони".

Рис. 2. Вибір супершаблона.

З випадаючого списку вибираємо потрібний нам супершаблон календаря: на рік, квартал, чи місяць.

 Рис. 3. Перегляд шаблона.

Після вибору супершаблону бачимо інтерфейс, поділений на дві частини. У правій -- вікно зі смугою прокрутки, за допомогою якої можна переглянути список наявних шаблонів для даного вибраного супершаблону (тут - шаблони "на квартал"). Щоб переглянути особливості того чи іншого шаблону, тиснемо кнопочку "переглянути" (Рис. 3.).

Рис. 4. Перегляд особливостей шаблону.

На рис. 4 бачимо ще одне вікно зі смугами прокрутки, в якому міститься опис особливостей шаблону, який Вас цікавить. Щоб закрити інформаційне вікно, тиснемо "OK".

Для вибору параметрів створюваного календаря скористаємось кнопочкою "вибрати" (див. вікно з прокруткою у правій частині -- Рис. 5)

 Рис. 5. Встановлення параметрів зображення створюваного календаря.

Натисканням кнопки "вибрати" ініціалізуємо появу нового діалогового вікна з набором форм для вибору параметрів зображення календаря. Тут немає нічого особливого, все зрозуміло з пояснювальних фраз поряд з полем форми. Але, щоб не було непорозумінь при першій спробі, можна дещо пояснити докладніше. Отже, поле "підпис зображення". Назва і, можливо, короткий опис зображення, що вводиться в цьому полі, відобразиться у лівому нижньому куті головного зображення календаря. Поле "ім'я автора зображення" пояснень не потребує. Відображатиметься над лівим верхнім кутом головного зображення. Поле "бажаний рік" надає для вибору діапазон років від 1583 до 2699. Поле "формат календаря" надає до вибору кілька форматів (висота х ширина) в діапазоні від A3 до A2. У полі "мова календаря" (ідеться про назви місяців і днів тижня) можна вибрати мову зі списку з 80-ти мов світу.

Щодо вибору тих чи інших колірних параметрів, то тут слід скористатися піктограмою, що являє собою стилізовану художню палітру (дивіться пояснювальну ілюстрацію -- рис. 6.). Натиснувши на неї, побачите діалог вибору кольору.

Рис. 6. Форма вибору кольору

Завершивши зі встановленням параметрів зображення календаря, тиснемо кнопку "OK". Бачимо у лівому фреймі основні параметри з вибраних нами. Тиснемо кнопку "ПРОДОВЖИТИ" або "Скасувати" (Рис. 7 нижче).

Рис. 7. Продовження створення календаря.

 

Рис. 8. Календар створено.

Щоб зберегти створене зображення, тиснемо піктограму "Save" (Рис. 8). Зображення календаря буде збережене у форматі .jpg.

Варто зазначити, перед тим, як створювати зображення календаря з якістю 300 dpi, доцільно спробувати чорнові варіанти
з розрізнюванням 72 dpi.

Всього завантажень: 111